Z3R-Q200N
Afbeeldingen kunnen afwijken
Z3R-400P
Z3R-400P
Login | Registreer om prijzen te zien
ST-400CN
ST-400CN
OPTEX FA Z3R-Q200N
Artikelnummer : O19254
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47781/image_1920?unique=15bf31d
Meetbereik 0.01 .. 2 m
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 11 mm
Mechanische eigenschappen
Diepte behuizing 20 mm
Materiaal behuizing Plastic (ABS)
Materiaal meetvlak PMMA
Hoogte 31 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 20 mA
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +55 °C