| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | OPTEX FA |
| Meetbereik | 10 .. 100 mm |
| Uitgang type | NPN |
| Aansluiting | Kabel 2 m |
| Maat | 11 mm |
| Kleur licht | Rood |
| Mechanische eigenschappen | |
| Lengte behuizing | 20 mm |
| Diepte behuizing | 31 mm |
| Materiaal behuizing | RVS 1.4404 |
| Materiaal meetvlak | PPSU |
| Elektrische eigenschappen | |
| Voedingsspanning | 10 … 30 Vdc |
| Stroomverbruik | < 30 mA |
| Afstelling | Potentiometer |
| Lichtbron | LED |
| Schakel indicator | LED oranje |
| Hysterese | 3 % |
| Reactietijd inschakelen | < 0.5 ms |
| Reactietijd uitschakelen | < 0.5 ms |
| Omgevingseigenschappen | |
| Beschermingsgraad | IP 67, IP 69K |
| Werktemperatuur | -25 … +55 °C |