BGS-ZL30P
Afbeeldingen kunnen afwijken
T11AJ30A69 SYMBOOL I
T11AJ30A69 SYMBOOL I
Login | Registreer om prijzen te zien
BK-VG2-A Montagebeugel voor VG2-serie
OPTEX FA BGS-ZL30P
Artikelnummer : O16274
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47448/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal meetvlak
  • Hoogte
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Hysterese
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Laser klasse
Algemene eigenschappen
Merk OPTEX FA
Meetbereik 10 .. 300 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 11 mm
Mechanische eigenschappen
Diepte behuizing 20 mm
Materiaal behuizing Plastic (ABS)
Materiaal meetvlak PMMA
Hoogte 31 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Afstelling Potentiometer
Lichtbron Laser diode
Schakel indicator LED oranje
Hysterese 5 %
Reactietijd inschakelen < 0.25 ms
Reactietijd uitschakelen < 0.25 ms
Laser klasse Klasse 1
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C