U300.TA0-ZZZX.72N
Afbeeldingen kunnen afwijken
MY COM BS50
MY COM BS50
Login | Registreer om prijzen te zien
SCATEC-2 FLDK 110G1003/S42
SCATEC-2 FLDK 110G1003/S42
Baumer U300.TA0-ZZZX.72N
Artikelnummer : BU1219514
Leveranciersnummer : 11219514
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12771/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Aansluiting
  • Aansluiting
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Reverse polarity protection
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Power indicator
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 0 .. 1 m
Aansluiting Connector M8, Connector M8 4 pin
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Zender
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.2 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 23 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA PMMA)
Elektrische eigenschappen
Reverse polarity protection Ja
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Power indicator LED groen
Geluidsfrequentie 310 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +65 °C