U300.EA0-GP2J.72N
Afbeeldingen kunnen afwijken
MY COM BS50
MY COM BS50
Login | Registreer om prijzen te zien
SCATEC-2 FLDK 110G1003/S42
SCATEC-2 FLDK 110G1003/S42
Baumer U300.EA0-GP2J.72N
Artikelnummer : BU1219511
Leveranciersnummer : 11219511
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12770/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Reverse polarity protection
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Power indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Hysterese
  • Temperatuur afwijking
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Geluidsfrequentie
  • Interface
  • Kleinste detecteerbare object
Merk Baumer
Meetbereik 0 .. 1 m
Herhalingsnauwkeurigheid < 1 mm
Uitgang type IO-Link, Push-pull
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Ontvanger
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.2 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 23 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA PMMA)
Elektrische eigenschappen
Reverse polarity protection Ja
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Stroomverbruik 35 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach input, qTeach, IO-Link
Schakel indicator LED geel
Power indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator Ja, LED
Hysterese 5 %
Temperatuur afwijking < 2 % Sde
Reactietijd inschakelen < 2 ms
Reactietijd uitschakelen < 2 ms
Geluidsfrequentie 290 kHz
Interface IO-Link V1.1
Kleinste detecteerbare object > 4 cm²
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +65 °C