U500.TB0.2-ZZZZ.72F
Afbeeldingen kunnen afwijken
MY COM BS50
MY COM BS50
Login | Registreer om prijzen te zien
SCATEC-2 FLDK 110G1003/S42
SCATEC-2 FLDK 110G1003/S42
Baumer U500.TB0.2-ZZZZ.72F
Artikelnummer : BU1200636
Leveranciersnummer : 11200636
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12764/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Aansluiting
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Power indicator
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 0 .. 2 m
Aansluiting Connector M12 5 pin
Maat 18 mm
Zender / ontvanger Zender
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 45 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 32 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA PMMA)
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Power indicator LED groen
Geluidsfrequentie 200 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +65 °C
Datasheet Baumer [BU1200636] U500_TB0_2-ZZZZ_72F EN