URDK 20N7914/S35A
Baumer URDK 20N7914/S35A
Artikelnummer : BU1013751
Leveranciersnummer : 11013751
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12726/image_1920?unique=4563b0f
Merk Baumer
Meetbereik 0 .. 200 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 1.5 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M8
Maat 20 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 42 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 15 mm
Materiaal behuizing Polyester
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Maximale output < 200 mA
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Temperatuur afwijking < 2 % Sde
Reactietijd inschakelen < 10 ms
Reactietijd uitschakelen < 10 ms
Geluidsfrequentie 380 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C