Artikelnummer : BU1011522
Leveranciersnummer : 11011522
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12718/image_1920?unique=4563b0f
Login | Registreer om prijzen te zien
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Voedingsspanning
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Temperatuur afwijking
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 0 .. 200 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 1.5 mm
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 8.6 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 55 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 24.5 mm
Materiaal behuizing PA 12
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach
Schakel indicator LED groen / rood
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Temperatuur afwijking < 2 % Sde
Reactietijd inschakelen < 7 ms
Reactietijd uitschakelen < 7 ms
Geluidsfrequentie 380 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +60 °C