UNAM 30P3104/S14
Afbeeldingen kunnen afwijken
MY COM BS50
MY COM BS50
Login | Registreer om prijzen te zien
SCATEC-2 FLDK 110G1003/S42
SCATEC-2 FLDK 110G1003/S42
Baumer UNAM 30P3104/S14
Artikelnummer : BU0233668
Leveranciersnummer : 10233668
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12696/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Zender / ontvanger
  • Voedingsspanning
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Temperatuur afwijking
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 200 .. 1500 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 1 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12
Maat M30
Type contact Break (NC)
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 70 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Maximale output < 200 mA
Afstelling Potentiometer
Schakel indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Temperatuur afwijking < 0.18 % Sde/K
Reactietijd inschakelen < 100 ms
Reactietijd uitschakelen < 100 ms
Geluidsfrequentie 200 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C