O200.GR-GW1J.72NV/E026_H006
Afbeeldingen kunnen afwijken
O300H.EL-GW1B.PVCK
O300H.EL-GW1B.PVCK
Login | Registreer om prijzen te zien
FHDK 10N1101/KS35
FHDK 10N1101/KS35
Baumer O200.GR-GW1J.72NV/E026_H006
Artikelnummer : BO1212635
Leveranciersnummer : 11212635
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12205/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Mechanische bevestiging
  • Diepte behuizing
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Power indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
Merk Baumer
Speciaal type Diffuse sensor met achtergrondonderdrukking
Meetbereik 15 .. 72 mm
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Flylead connector M8 4 pin met 20 cm kabel
Maat 8 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 25.1 mm
Mechanische bevestiging Draadbus M3 (RVS)
Diepte behuizing 14.1 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA PMMA)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 16 mA
Maximale output < 50 mA
Afstelling Teach, IO-Link
Lichtbron LED
Schakel indicator LED geel
Power indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +50 °C