O300.SL-GW1J.72CU/E022
Baumer O300.SL-GW1J.72CU/E022
Artikelnummer : BO1199074
Leveranciersnummer : 11199074
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11212/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Speciaal type SmartReflect Light Barier sensor, Line beam sensor
Meetbereik 30 .. 120 mm
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 11 … 30 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach, IO-Link
Lichtbron Laser diode
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C