O300.ZL-NV1T.72N
Baumer O300.ZL-NV1T.72N
Artikelnummer : BO1181087
Leveranciersnummer : 11181087
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11197/image_1920?unique=15bf31d
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Power indicator
Merk Baumer
Speciaal type Diffuse sensor met intensiteitsverschilmeting
Meetbereik 10 .. 250 mm
Uitgang type NPN complementary
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA PMMA)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 11 … 30 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling qTeach
Lichtbron Laser diode
Power indicator LED groen
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C