O300W.EL-GW1B.PVN
Baumer O300W.EL-GW1B.PVN
Artikelnummer : BO1181085
Leveranciersnummer : 11181085
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11195/image_1920?unique=15bf31d
  • Power indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Keurmerken
Merk Baumer
Speciaal type Through beam sensor
Meetbereik 0 .. 40 m
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 16.5 mm
Zender / ontvanger Ontvanger
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 34.7 mm
Diepte behuizing 28.2 mm
Materiaal behuizing RVS
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling qTeach, Teach input
Power indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Omgevingseigenschappen
Keurmerken Ecolab
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -25 … +60 °C