O300H.EL-GW1B.PVNK
Afbeeldingen kunnen afwijken
O300H.EL-GW1B.PVCK
O300H.EL-GW1B.PVCK
Login | Registreer om prijzen te zien
FHDK 10N1101/KS35
FHDK 10N1101/KS35
Baumer O300H.EL-GW1B.PVNK
Artikelnummer : BO1181084
Leveranciersnummer : 11181084
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11194/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Power indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Keurmerken
Merk Baumer
Speciaal type Through beam sensor
Meetbereik 0 .. 40 m
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Flylead connector M8 met 20 cm kabel
Maat 16.5 mm
Zender / ontvanger Ontvanger
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 34.6 mm
Diepte behuizing 28.7 mm
Materiaal behuizing RVS
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach input
Power indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Omgevingseigenschappen
Keurmerken Ecolab
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -25 … +60 °C