O300.SL-PV1T.72CU
Baumer O300.SL-PV1T.72CU
Artikelnummer : BO1179005
Leveranciersnummer : 11179005
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11185/image_1920?unique=15bf31d
Meetbereik 30 .. 250 mm
Uitgang type PNP complementary
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 11 … 30 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling qTeach
Lichtbron Laser diode
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C