O300.SL-GW1J.72CU
Afbeeldingen kunnen afwijken
O300H.EL-GW1B.PVCK
O300H.EL-GW1B.PVCK
Login | Registreer om prijzen te zien
FHDK 10N1101/KS35
FHDK 10N1101/KS35
Baumer O300.SL-GW1J.72CU
Artikelnummer : BO1176826
Leveranciersnummer : 11176826
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11176/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Power indicator
Merk Baumer
Speciaal type SmartReflect Light Barier sensor
Meetbereik 30 .. 250 mm
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA PMMA)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 11 … 30 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach, IO-Link
Lichtbron Laser diode
Power indicator LED groen
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C