O300.RL-PV1T.72N
Baumer O300.RL-PV1T.72N
Artikelnummer : BO1172803
Leveranciersnummer : 11172803
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11168/image_1920?unique=15bf31d
  • Maximale output
  • Afstelling
Speciaal type Retro-reflective sensor
Meetbereik 0 .. 5 m
Uitgang type PNP complementary
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 11 … 30 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling qTeach
Lichtbron Laser diode
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C