O300.GL-NV1T.72CU
Baumer O300.GL-NV1T.72CU
Artikelnummer : BO1171745
Leveranciersnummer : 11171745
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11158/image_1920?unique=4563b0f
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Power indicator
Merk Baumer
Speciaal type Diffuse sensor met achtergrondonderdrukking
Meetbereik 30 .. 250 mm
Uitgang type NPN complementary
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA PMMA)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 11 … 30 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling qTeach
Lichtbron Laser diode
Power indicator LED groen
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C