O300W.RP.T-GW1J.PVN
Baumer O300W.RP.T-GW1J.PVN
Artikelnummer : BO1157338
Leveranciersnummer : 11157338
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11127/image_1920?unique=15bf31d
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Power indicator
  • Keurmerken
Merk Baumer
Speciaal type Retro-reflective sensor, Detectie van transparante objecten
Meetbereik 0 .. 3.5 m
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 16.5 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 34.7 mm
Diepte behuizing 28.2 mm
Materiaal behuizing RVS
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach, IO-Link
Lichtbron PinPoint LED
Power indicator LED groen
Omgevingseigenschappen
Keurmerken Ecolab
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -25 … +60 °C