O300H.RP.T-GW1J.PVNK
Baumer O300H.RP.T-GW1J.PVNK
Artikelnummer : BO1157337
Leveranciersnummer : 11157337
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11126/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Speciaal type Retro-reflective sensor, Detectie van transparante objecten
Meetbereik 0 .. 3.5 m
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Flylead connector M8 met 20 cm kabel, Flylead connector M8 4 pin met 20 cm kabel
Maat 16.5 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 34.6 mm
Diepte behuizing 28.7 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach, IO-Link
Lichtbron PinPoint LED
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -25 … +60 °C