O300.SP.T-GW1J.72N
Afbeeldingen kunnen afwijken
Z3R-400P
Z3R-400P
Login | Registreer om prijzen te zien
ST-400CN
ST-400CN
Baumer O300.SP.T-GW1J.72N
Artikelnummer : BO1136906
Leveranciersnummer : 11136906
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7147/image_1920?unique=31d55f7
Merk Baumer
Speciaal type SmartReflect Light Barier sensor, Detectie van transparante objecten
Meetbereik 30 .. 300 mm
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach, IO-Link
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C