O300.ER-NV1T.72N
Afbeeldingen kunnen afwijken
O300H.EL-GW1B.PVCK
O300H.EL-GW1B.PVCK
Login | Registreer om prijzen te zien
FHDK 10N1101/KS35
FHDK 10N1101/KS35
Baumer O300.ER-NV1T.72N
Artikelnummer : BO1128055
Leveranciersnummer : 11128055
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11972/image_1920?unique=15bf31d
  • Power indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
Merk Baumer
Speciaal type Through beam sensor
Meetbereik 0 .. 10 m
Uitgang type NPN complementary
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Ontvanger
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA PMMA)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling qTeach
Power indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C