O300.RR-GL1Z.72CU
Baumer O300.RR-GL1Z.72CU
Artikelnummer : BO1120114
Leveranciersnummer : 11120114
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11951/image_1920?unique=4563b0f
Speciaal type Retro-reflective sensor
Meetbereik 0 .. 4 m
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 100 mA
Lichtbron LED
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C