O300.SP-PV1T.72N
Baumer O300.SP-PV1T.72N
Artikelnummer : BO1110451
Leveranciersnummer : 11110451
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7137/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Speciaal type SmartReflect Light Barier sensor
Meetbereik 30 .. 300 mm
Uitgang type PNP complementary
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling qTeach
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C