OPDM 12P5103/S35A
Afbeeldingen kunnen afwijken
O300H.EL-GW1B.PVCK
O300H.EL-GW1B.PVCK
Login | Registreer om prijzen te zien
FHDK 10N1101/KS35
FHDK 10N1101/KS35
Baumer OPDM 12P5103/S35A
Artikelnummer : BO0137861
Leveranciersnummer : 10137861
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11663/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Lichtbron
  • Power indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
Merk Baumer
Speciaal type Retro-reflective sensor
Meetbereik 0 .. 7 m
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 12.4 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 35 mm
Diepte behuizing 35 mm
Materiaal behuizing Zink
Materiaal meetvlak Glas
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 40 mA
Maximale output < 100 mA
Lichtbron Laser diode
Power indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C