IR03.P01S-F16.NC1Z.7SLU
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD30-12DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M30 PNP NO met kabel
Baumer IR03.P01S-F16.NC1Z.7SLU
Artikelnummer : BI1725326
Leveranciersnummer : 11725326
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43765/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 1 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Flylead connector M8 3 pin
Maat 3 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 16 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 4 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +75 °C