IR30.P15S-F60.PO1Z.7BO
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD30-12DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M30 PNP NO met kabel
Baumer IR30.P15S-F60.PO1Z.7BO
Artikelnummer : BI1725190
Leveranciersnummer : 11725190
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43580/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 15 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12 4 pin
Maat M30
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 400 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C