PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M30 PNP NO met connector
Afbeeldingen kunnen afwijken
IFRM 08P37A3/S35L
IFRM 08P37A3/S35L
Login | Registreer om prijzen te zien
IR08.P02S-F46.NO1Z.7SL
IR08.P02S-F46.NO1Z.7SL
Autonics PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M30 PNP NO met connector
Artikelnummer : AU1000494
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/48848/image_1920?unique=a745e07
  • Merk
  • Speciaal type
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Algemene eigenschappen
Merk Autonics
Speciaal type Volledig metalen behuizing
Nominale schakelafstand 12 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12
Maat M30
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 57.6 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS 1.4305
Materiaal meetvlak RVS 1.4305
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 20 mA
Schakel indicator LED oranje
Schakelfrequentie 50 Hz
Hysterese <15 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 66, IP 67
Werktemperatuur -25 … +70 °C