Artikelnummer : B8230032
Leveranciersnummer : 10232173
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12602/image_1920?unique=4563b0f
Login | Registreer om prijzen te zien
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Voedingsspanning
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Temperatuur afwijking
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 60 .. 400 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.5 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 30 mm
Type contact Make (NO)
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 65 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 31 mm
Materiaal behuizing Polyester / zink
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Maximale output < 200 mA
Afstelling Potentiometer
Schakel indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Temperatuur afwijking < 0.18 % Sde/K
Reactietijd inschakelen < 25 ms
Reactietijd uitschakelen < 25 ms
Geluidsfrequentie 400 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C