URDK 20P6903/S35A
Afbeeldingen kunnen afwijken
MY COM BS50
MY COM BS50
Login | Registreer om prijzen te zien
SCATEC-2 FLDK 110G1003/S42
SCATEC-2 FLDK 110G1003/S42
Baumer URDK 20P6903/S35A
Artikelnummer : B8220020
Leveranciersnummer : 10159517
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12596/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Maat
  • Type contact
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Voedingsspanning
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Temperatuur afwijking
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 0 .. 1 m
Herhalingsnauwkeurigheid < 1.5 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M8
Maat 20 mm
Type contact Make (NO)
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 42 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 15 mm
Materiaal behuizing Polyester
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Maximale output < 200 mA
Afstelling Teach
Schakel indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Temperatuur afwijking < 2 % Sde
Reactietijd inschakelen < 50 ms
Reactietijd uitschakelen < 50 ms
Geluidsfrequentie 240 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C