FPDK 20P5101/S35A
Afbeeldingen kunnen afwijken
O300.SP-GW1J.72CU/E022
O300.SP-GW1J.72CU/E022
Login | Registreer om prijzen te zien
OG020U.R-GW1O.7WL
OG020U.R-GW1O.7WL
Niet langer leverbaar
Baumer FPDK 20P5101/S35A
Artikelnummer : B2220500
Leveranciersnummer : 10150008
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7066/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Vervuiling/uitlijning indicator
Fabrikantcode :
Let op! Niet meer leverbaar na :
Algemene eigenschappen
Merk Baumer
Speciaal type Retro-reflective sensor
Meetbereik 0 .. 5.5 m
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 20 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 42 mm
Diepte behuizing 15 mm
Materiaal behuizing Plastic (PBT-ASA)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 22 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Potentiometer
Lichtbron LED
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +65 °C