OG020U.R-GW1O.7WL
Afbeeldingen kunnen afwijken
FHDK 10N1101/KS35
FHDK 10N1101/KS35
Login | Registreer om prijzen te zien
OG030U.R-GW1O.7WL
OG030U.R-GW1O.7WL
Baumer OG020U.R-GW1O.7WL
Artikelnummer : BO1229488
Leveranciersnummer : 11229488
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/13682/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Voedingsspanning
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Hysterese
  • Meetveld grootte
  • Kleinste detecteerbare object
Merk Baumer
Herhalingsnauwkeurigheid 0.02 mm
Uitgang type Push-pull, IO-Link
Aansluiting Connector M8 3 pin
Maat 40 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Diepte behuizing 10 mm
Materiaal behuizing Zink
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Maximale output < 200 mA
Afstelling Potentiometer, IO-Link
Lichtbron LED
Hysterese < 0.1 mm
Meetveld grootte 20 mm
Kleinste detecteerbare object > 0.4 mm
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C