Artikelnummer : B2210130
Leveranciersnummer : 10132111
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11546/image_1920?unique=15bf31d
Login | Registreer om prijzen te zien
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Power indicator
Merk Baumer
Speciaal type Diffuse sensor met achtergrondonderdrukking
Meetbereik 22 .. 130 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 10.4 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 27 mm
Diepte behuizing 16.3 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 11 … 30 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Maximale output < 70 mA
Afstelling Potentiometer
Lichtbron Laser diode
Power indicator LED groen
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 65
Werktemperatuur -10 … +50 °C