VG2-C12R-16E Smart Vision Sensor 1.2MP Color
Login | Registreer om prijzen te zien
IP20 Unmanaged Ethernet Switch, 5 Poorten, 10/100Mb Data Speed DRL-250MB
Autonics VG2-C12R-16E Smart Vision Sensor 1.2MP Color
Artikelnummer : AU1010226
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/48295/image_1920?unique=15bf31d
Uitgang type Ethernet, NPN, PNP, RS232
Aansluiting Connector M12 12 pin, Connector M12 8 pin
Maat 28.7 mm
Lens focus f16 mm
Kleur licht Rood
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 51.6 mm
Diepte behuizing 81.9 mm
Resolutie 1.2MP
Voedingsspanning 24 Vdc
Beschermingsgraad IP 69K
Werktemperatuur 0 … +45 °C