VG2-M12B-8E Smart Vision Sensor 1.2MP Monochrome
Afbeeldingen kunnen afwijken
VG2-M03W-8E Smart Vision Sensor 0.3MP Monochrome
Login | Registreer om prijzen te zien
IP20 Unmanaged Ethernet Switch, 5 Poorten, 10/100Mb Data Speed DRL-250MB
Autonics VG2-M12B-8E Smart Vision Sensor 1.2MP Monochrome
Artikelnummer : AU1010215
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/48284/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Maat
  • Lens focus
  • Kleur licht
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal meetvlak
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Interface
  • Interface
  • Meetfrequentie
Algemene eigenschappen
Merk Autonics
Speciaal type CMOS Monochrome sensor
Uitgang type Ethernet, NPN, PNP, RS232
Aansluiting Connector M12 12 pin, Connector M12 8 pin
Maat 28.7 mm
Lens focus f8 mm
Kleur licht Blauw
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 51.6 mm
Diepte behuizing 70.2 mm
Materiaal behuizing Aluminium
Materiaal meetvlak Glas
Elektrische eigenschappen
Resolutie 1.2MP
Voedingsspanning 24 Vdc
Interface Ethernet/IP, Modbus RTU, Modbus TCP
Meetfrequentie < 45 fps
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 69K
Werktemperatuur 0 … +45 °C