VG2-M12W-8E Smart Vision Sensor 1.2MP Monochrome
Autonics VG2-M12W-8E Smart Vision Sensor 1.2MP Monochrome
Artikelnummer : AU1010211
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/48280/image_1920?unique=15bf31d
Uitgang type Ethernet, NPN, PNP, RS232
Aansluiting Connector M12 12 pin, Connector M12 8 pin
Maat 28.7 mm
Lens focus f8 mm
Kleur licht Wit
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 51.6 mm
Diepte behuizing 70.2 mm
Resolutie 1.2MP
Voedingsspanning 24 Vdc
Beschermingsgraad IP 69K
Werktemperatuur 0 … +45 °C