UTRCM30-8MDB-D Ultrasone sensor M30 8m analoog, met display
Autonics UTRCM30-8MDB-D Ultrasone sensor M30 8m analoog, met display
Artikelnummer : AU1000471
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/48615/image_1920?unique=4563b0f
Merk Autonics
Meetbereik 600 .. 8000 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 12 mm
Uitgang type Push-pull, 4 .. 20 mA
Aansluiting Connector M12 5 pin
Maat M30
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 115.3 mm
Elektrische eigenschappen
Resolutie ≥ 0.180 mm
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Stroomverbruik ≤ 80 mA
Schakelfrequentie ≥ 3 Hz
Reactietijd inschakelen ≤ 300 ms
Reactietijd uitschakelen ≤ 300 ms
Beschermingsgraad IP 66, IP 67
Werktemperatuur -25 … +70 °C