UTRCM18-350D Ultrasone sensor M18 350mm analoog
Autonics UTRCM18-350D Ultrasone sensor M18 350mm analoog
Artikelnummer : AU1000463
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/48607/image_1920?unique=4563b0f
Merk Autonics
Meetbereik 30 .. 350 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.5 mm
Uitgang type Push-pull, 4 .. 20 mA
Aansluiting Connector M12 5 pin
Maat M18
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 65 mm
Elektrische eigenschappen
Resolutie ≥ 0.069 mm
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Stroomverbruik 40 mA
Schakelfrequentie ≥ 25 Hz
Reactietijd inschakelen ≥ 32 ms
Reactietijd uitschakelen ≤ 32 ms
Beschermingsgraad IP 66, IP 67
Werktemperatuur -25 … +70 °C