UTRCM18-1300D-IL2 Ultrasone sensor M18 1300mm analoog IO-Link
Autonics UTRCM18-1300D-IL2 Ultrasone sensor M18 1300mm analoog IO-Link
Artikelnummer : AU1000461
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/48605/image_1920?unique=4563b0f
Merk Autonics
Meetbereik 120 .. 1300 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 2 mm
Uitgang type Push-pull, 4 .. 20 mA
Aansluiting Connector M12 5 pin
Maat M18
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 65 mm
Elektrische eigenschappen
Resolutie ≥ 0.175 mm
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Stroomverbruik ≤ 45 mA
Schakelfrequentie ≥ 10 Hz
Reactietijd inschakelen ≤ 100 ms
Reactietijd uitschakelen ≤ 100 ms
Beschermingsgraad IP 66, IP 67
Werktemperatuur -25 … +70 °C