UTRCM18-1300 Ultrasone sensor M18 1300mm
Afbeeldingen kunnen afwijken
UT-P Programmeer tool voor UTRCM
Login | Registreer om prijzen te zien
PBSN-1.2.B38.R.A2.44.02.2.1.000
Autonics UTRCM18-1300 Ultrasone sensor M18 1300mm
Artikelnummer : AU1000458
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/48602/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Materiaal behuizing
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakelfrequentie
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Interface
Algemene eigenschappen
Merk Autonics
Meetbereik 120 .. 1300 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 2 mm
Uitgang type Push-pull, 4 .. 20 mA
Aansluiting Connector M12 5 pin
Maat M18
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 65 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing PC
Elektrische eigenschappen
Resolutie ≥ 0.175 mm
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Stroomverbruik ≤ 45 mA
Schakelfrequentie ≥ 10 Hz
Reactietijd inschakelen ≤ 100 ms
Reactietijd uitschakelen ≤ 100 ms
Interface IO-Link V1.1
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 66, IP 67
Werktemperatuur -25 … +70 °C