CDD-40P-IR
Afbeeldingen kunnen afwijken
T11AJ30A69 SYMBOOL I
T11AJ30A69 SYMBOOL I
Login | Registreer om prijzen te zien
BK-VG2-A Montagebeugel voor VG2-serie
OPTEX FA CDD-40P-IR
Artikelnummer : O20150
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47562/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal meetvlak
  • Voedingsspanning
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
Algemene eigenschappen
Merk OPTEX FA
Meetbereik 0 .. 40 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M18
Mechanische eigenschappen
Diepte behuizing 58 mm
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Maximale output < 100 mA
Afstelling Potentiometer
Lichtbron Infrarood diode
Schakel indicator LED oranje
Reactietijd inschakelen 0.5 ms
Reactietijd uitschakelen 0.5 ms
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +55 °C