Z3D-W20CN4
Afbeeldingen kunnen afwijken
T11AJ30A69 SYMBOOL I
T11AJ30A69 SYMBOOL I
Login | Registreer om prijzen te zien
BK-VG2-A Montagebeugel voor VG2-serie
OPTEX FA Z3D-W20CN4
Artikelnummer : O19698
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47771/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Zender / ontvanger
  • Stroomverbruik
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Hysterese
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
Algemene eigenschappen
Merk OPTEX FA
Speciaal type Diffuse sensor
Meetbereik 1 .. 200 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M8 4 pin
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Materiaal behuizing Plastic (ABS)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 20 mA
Afstelling Potentiometer
Lichtbron LED
Schakel indicator LED oranje
Hysterese < 20 %
Reactietijd inschakelen 0.5 ms
Reactietijd uitschakelen 0.5 ms
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +55 °C