Z3R-Q200CP4
Afbeeldingen kunnen afwijken
LBFS-2 serie levelsensoren
LBFS-2 serie levelsensoren
Login | Registreer om prijzen te zien
O300.SP.T-GW1J.72N
O300.SP.T-GW1J.72N
OPTEX FA Z3R-Q200CP4
Artikelnummer : O19257
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47780/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Speciaal type
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Kleur licht
  • Zender / ontvanger
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal meetvlak
  • Hoogte
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
Algemene eigenschappen
Merk OPTEX FA
Speciaal type Retro-reflective sensor, Detectie van transparante objecten
Meetbereik 0.01 .. 2 m
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 11 mm
Kleur licht Rood
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Diepte behuizing 20 mm
Materiaal behuizing Plastic (ABS)
Materiaal meetvlak PMMA
Hoogte 31 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 20 mA
Afstelling Potentiometer
Lichtbron LED
Schakel indicator LED oranje
Reactietijd inschakelen 0.5 ms
Reactietijd uitschakelen 0.5 ms
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +55 °C