Z3R-Q200P
Afbeeldingen kunnen afwijken
LBFS-2 serie levelsensoren
LBFS-2 serie levelsensoren
Login | Registreer om prijzen te zien
O300.SP.T-GW1J.72N
O300.SP.T-GW1J.72N
OPTEX FA Z3R-Q200P
Artikelnummer : O19256
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47782/image_1920?unique=4563b0f
Meetbereik 0.01 .. 2 m
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 11 mm
Mechanische eigenschappen
Diepte behuizing 20 mm
Materiaal behuizing Plastic (ABS)
Materiaal meetvlak PMMA
Hoogte 31 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 20 mA
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +55 °C