ET-S500PD
Afbeeldingen kunnen afwijken
CR30-15AC Capacitieve naderingsschakelaar M30 AC 2-draads NO met kabel
Login | Registreer om prijzen te zien
LBFS-2 serie levelsensoren
LBFS-2 serie levelsensoren
OPTEX FA ET-S500PD
Artikelnummer : O16042
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47636/image_1920?unique=15bf31d
Merk OPTEX FA
Meetbereik 500 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Type contact Dark operate
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 24 Vdc
Stroomverbruik 16 mA
Reactietijd uitschakelen < 0.25 ms
Kleinste detecteerbare object > 0.8 mm
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +55 °C