ET-S500ND
Afbeeldingen kunnen afwijken
Z3R-400N
Z3R-400N
Login | Registreer om prijzen te zien
O200.SP-PV1T.72CV
O200.SP-PV1T.72CV
OPTEX FA ET-S500ND
Artikelnummer : O16036
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47634/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Type contact
  • Materiaal behuizing
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Power indicator
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Kleinste detecteerbare object
Algemene eigenschappen
Merk OPTEX FA
Meetbereik 500 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Type contact Dark operate
Mechanische eigenschappen
Materiaal behuizing PC
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 24 Vdc
Stroomverbruik 16 mA
Lichtbron LED
Schakel indicator LED oranje
Power indicator LED rood
Reactietijd inschakelen < 0.25 ms
Reactietijd uitschakelen < 0.25 ms
Kleinste detecteerbare object > 0.8 mm
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +55 °C