ET-S500NL
Afbeeldingen kunnen afwijken
Z3R-400N
Z3R-400N
Login | Registreer om prijzen te zien
O200.SP-PV1T.72CV
O200.SP-PV1T.72CV
OPTEX FA ET-S500NL
Artikelnummer : O16033
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47635/image_1920?unique=15bf31d
Merk OPTEX FA
Meetbereik 500 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Type contact Light operate
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 24 Vdc
Stroomverbruik 16 mA
Reactietijd uitschakelen < 0.25 ms
Kleinste detecteerbare object > 0.8 mm
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +55 °C