| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | OPTEX FA |
| Meetbereik | 0 .. 4 m |
| Uitgang type | PNP |
| Aansluiting | Kabel 2 m |
| Mechanische eigenschappen | |
| Materiaal behuizing | PBT, PSF |
| Materiaal meetvlak | PC |
| Elektrische eigenschappen | |
| Voedingsspanning | 10 … 30 Vdc |
| Stroomverbruik | < 30 mA |
| Afstelling | Potentiometer |
| Lichtbron | LED |
| Reactietijd inschakelen | < 0.5 ms |
| Kleinste detecteerbare object | 6 mm |
| Omgevingseigenschappen | |
| Beschermingsgraad | IP 67 |
| Werktemperatuur | -25 … +55 °C |
OPTEX-FA_S_catalog_all0803.pdf
Bekijken