ZT-L3000CP
Afbeeldingen kunnen afwijken
CR18-8AC Capacitieve naderingsschakelaar M18 AC 2-draads NO met kabel
Login | Registreer om prijzen te zien
LBFS-2 serie levelsensoren
LBFS-2 serie levelsensoren
OPTEX FA ZT-L3000CP
Artikelnummer : O15355
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47836/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal meetvlak
  • Hoogte
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Laser klasse
Algemene eigenschappen
Merk OPTEX FA
Meetbereik 0 .. 30 m
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 11 mm
Mechanische eigenschappen
Diepte behuizing 20 mm
Materiaal behuizing Plastic (ABS)
Materiaal meetvlak PMMA
Hoogte 31 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik ≤ 15 mA
Afstelling Potentiometer
Lichtbron Laser diode
Schakel indicator LED oranje
Reactietijd inschakelen < 0.25 ms
Reactietijd uitschakelen < 0.25 ms
Laser klasse Klasse 1
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C