ZT-L3000P
Afbeeldingen kunnen afwijken
CR30-15AC Capacitieve naderingsschakelaar M30 AC 2-draads NO met kabel
Login | Registreer om prijzen te zien
SR-Q50PW
SR-Q50PW
OPTEX FA ZT-L3000P
Artikelnummer : O15354
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47838/image_1920?unique=15bf31d
Meetbereik 0 .. 30 m
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 11 mm
Mechanische eigenschappen
Diepte behuizing 20 mm
Materiaal behuizing Plastic (ABS)
Materiaal meetvlak PMMA
Hoogte 31 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik ≤ 15 mA
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C